sardar
sardar

درباره …

هلدینگ شمس آذر

 

مجتمع تولیدی شمس آذر در سال 1358 با عنوان شرکت آرد سازی شمس آذربه بهره برداری رسید. افزایش تقاضای مشتریان، مدیران شرکت را به این امر واداشت که اقدام به خرید مدرن ترین ماشین آلات جهان، در زمینه تولید انواع آرد از جمله آرد ماکارونی  با ظرفیت تولید ماهانه 12000 تن، همچنین تولید ماشین آلات ماکارونی با ظرفیت تولید ماهانه 4500 تن کنند. کارخانه شمس آذر دارای سیلوهای ذخیره غلات با ظرفیت 100000 تن و همچنین سوله و سردخانه برای فروشگاه محصولات کشاورزی با ظرفیت 10000 تن است. این شرکت دارای حدود 3 کیلومتر راه آهن اختصاصی است که برای حمل کلیه غلات و محصولات کشاورزی در سراسر ایران و همچنین حمل و نقل به کلیه خطوط ریلی کشورهایی که با ایران در ارتباط هستند، مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال حاضر شرکت شمس آذر دارای واحدهای مختلفی در زمینه تولید آرد، خطوط تولید ماکارونی، رب گوجه فرنگی و کنسرو، سلفون و کارتن می باشد. همچنین دارای پایانه صادراتی و یکی از اصلی ترین ماشین آلات تولید ماکارونی در ایران است. هلدینگ شمس آذر سال گذشته فعالیت واحدهای تولیدی را برای نزدیک شدن به بازارهای هدف به ویژه در عراق و افغانستان از جمله کارخانه های آرد، ماکارونی، کیک و کلوچه آغاز کرد. هدف از ایجاد مجتمع ها در آن کشورها این است که بتوان با سرمایه گذاری در واحدهای تولیدی، هزینه تولید را در کشورهای هدف به حداقل رساند و به رفاه اقتصادی مردم آن کشورها کمک کرد. علاوه بر این، باید به فعالیت فرهنگی هم اذعان کنیم، این شرکت در طول یک سال یک تیم فوتبال جوان ایجاد کرد که قرار است فرهنگ کار گروهی را برای جوانان ایران ارتقا دهد. در حال حاضر شرکت شمس آذر به 43 کشور آسیای میانه و خاورمیانه، کشورهای CIS، غرب آفریقا و روسیه فعالیت و صادرات مستمر دارد.

 

شرکت شمس آذر مفتخر به دریافت گواهینامه های زیر می باشد:

  • گواهی ISO 22000-2005 از شرکت TUV Intercert
  • گواهی ISO 9001-2008 از شرکت TUV Intercert.
  • گواهی تحقیق و توسعه از سازمان صنایع و معادن.
  • مجوز تولید انواع آرد و ماکارونی از اداره نظارت بر مواد غذایی.
  • مجوز استاندارد انواع آرد و ماکارونی از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی.
  • گواهی صادرات از BVERIT ASUEAU.

زمینه های فعالیت شرکت

 

هلدینگ بزرگ شمس آذر از چندین شرکت بزرگ تشکیل شده است که در حوزه های متنوعی در حال فعالیت و تولید هستند که در زیر به چند مورد مهم اشاره می کنیم.

favpng spaghetti

تولید ماکارونی

تولید انواع ماکارونی رشته ای و فرمی در طرح ها و اندازه های متنوع

robicon

تولید رب گوجه فرنگی

تولید انواع رب گوجه فرنگی با بهترین کیفیت و در حجم های متنوع

ard min

تولید آرد

تولید آرد ماکارونی

worker

ماشین سازی

تولید ماشین های صنعت تولید ماکارونی